SHANDONG XUGUANG AIR CONDITIONING EQUIPMENT CO.LTD 86-0534-6345655 xuguangcui@hotmail.com
img.alt

PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v

 • High Light

  dx przemysłowe centrale wentylacyjne

  ,

  przemysłowe centrale wentylacyjne 380v

  ,

  dx ahu ac unit

 • Rodzaj
  Centrala wentylacyjna
 • Stan schorzenie
  Nowy
 • montowanie
  Stojący na podłodze, uchwyt sufitowy
 • Napięcie robocze
  380/400 V AC
 • Zapewniona obsługa posprzedażna
  Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą
 • Orzecznictwo
  ISO9001,ISO
 • Podanie
  Szpital, komercyjny, biurowy, przemysłowy i komercyjny duża otwarta przestrzeń, mieszkalna
 • Nazwa produktu
  Centrala klimatyzacyjna świeżej klimatyzacji
 • Wydajność chłodnicza
  21,2-517,9 kW, 8,4-168 kW
 • Funkcjonować
  nawilżanie, jednostka terminala klimatyzatora, chłodzenie i ogrzewanie, utrzymywanie świeżości, chło
 • Przepływ powietrza
  2000~50000 m3/h
 • Chłodziwo
  Woda
 • Gwarancja
  12 ~ 36 miesięcy
 • Miejsce pochodzenia
  Chiny
 • Nazwa handlowa
  XUGUANG
 • Orzecznictwo
  ISO9001
 • Minimalne zamówienie
  1
 • Szczegóły pakowania
  drewniana skrzynka
 • Zasady płatności
  T/T

PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v

Cechy produktu

Klimatyzator sufitowy serii KD(X) to podnoszący zespół uzdatniania powietrza na końcu centralnej jednostki klimatyzacyjnej, który może filtrować, chłodzić, osuszać, ogrzewać i wprowadzać świeże powietrze.

Oczyszczone powietrze nadaje się do miejsca o określonej odległości przez przewód powietrzny.Szczególnie nadaje się do inżynierii klimatyzacji małych budynków komercyjnych i przemysłowych.

Instalacja jednostki

Klimatyzator sufitowy powinien być zainstalowany poziomo, a strona rury wodnej skraplacza powinna znajdować się po stronie niskiej o 5%, ale nie po stronie wysokiej, aby zapewnić płynne odprowadzanie wody ze skraplacza. przestrzeń montażowa i konserwacyjna powinna być zarezerwowana wokół urządzenia

Odpływ skroplin podłączony do urządzenia powinien być wyposażony w syfon o odpowiedniej wysokości

Rura przyłącza wodnego chłodnicy powierzchniowej jest doprowadzona i wyprowadzona od dołu, a zawór kulowy i filtr powinny być zainstalowane na wlocie wody

Elastyczne połączenie rury powietrza z urządzeniem, rura wody z urządzeniem powinna być rurą elastyczną, siła skręcająca nie powinna być zbyt duża, gdy rura jest podłączona do urządzenia, aby nie uszkodzić wymiennika ciepła, rury powinien mieć osobny dom, ciężar nie powinien być ponoszony przez jednostkę.

Zasilanie urządzenia to 380V i 50Hz. Dopiero po spełnieniu wymagań można podłączyć go do silnika.Po podłączeniu do zasilania sprawdź poprawność sterowania wentylatorem.Jeśli zasilanie jest odwrócone, zatrzymaj maszynę, aby zmienić kolejność faz zasilania.

Silnik wentylatora powinien być dobrze uziemiony i wyposażony w zabezpieczenia przed przeciążeniem, przegrzaniem, brakiem elementów i innymi niezawodnymi urządzeniami zabezpieczającymi.

Eksploatacja i konserwacja urządzenia
Czynnikiem chłodniczym i czynnikiem grzewczym urządzenia powinna być czysta zmiękczona woda, a ciśnienie robocze nie powinno przekraczać 1,6mpa.

Rura wylotowa urządzenia wyposażona jest w zawór wydechowy, który należy otworzyć przed pierwszą operacją i konwersją zimna i ciepła, aby odprowadzić powietrze z wymiennika ciepła i rurociągu, aby nie wpływać na efekt wymiany ciepła. temperatura wody zimnej dostarczanej przez blok nie powinna być niższa niż 5C latem, a wody grzewczej nie wyższa niż 80C zimą.

Uruchom grzałkę na 5-10 minut przed uruchomieniem wentylatora, aby zapobiec tworzeniu się dużej ilości zimnego powietrza w wymienniku ciepła.Najpierw zamknij zawór świeżego powietrza, następnie zamknij grzałkę, a na koniec zamknij dmuchawę, gdy maszyna się zatrzyma.

Zimą, gdy urządzenie nie jest używane, wodę zgromadzoną w wężownicy należy opróżnić i przedmuchać sprężonym powietrzem. Jeśli urządzenie tymczasowo nie pracuje w zimie, należy zapewnić cyrkulację gorącej wody w rurze, aby zapobiec rdzewieniu i zamarzać. Z wyjątkiem zimy, kiedy wymiennik ciepła jest zatrzymywany w innych porach roku, należy go napełnić wodą w celu zmniejszenia korozji.

Filtr należy regularnie czyścić, aby zapewnić efekt użytkowania urządzenia.Zmniejszenie ilości powietrza jest zwykle spowodowane nadmiernym nagromadzeniem się kurzu w filtrze.

Po upływie miesiąca pracy urządzenia sprawdź, czy mocowania do podnoszenia i mocne śruby wentylatora nie są poluzowane.

Po 2 latach eksploatacji urządzenie należy poddać pełnej konserwacji, aby usunąć kamień z rury wymiennika ciepła. Oczyścić żeberka wymiennika ciepła sprężonym powietrzem lub wodą. Wentylator, silnik i inne części smarujące należy regularnie napełniać olejem smarującym.

PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v 0PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v 1PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v 2PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v 3PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v 4PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v 5PM2.5 Oczyszczanie DX AHU AC Przemysłowa centrala wentylacyjna 380v 6